Sposobem na stworzenie "społeczności" Project Managerów jest cykl zaplanowanych spotkań branżowych. Umożliwiają one integrację środowiska specjalistów skupionych wokół wspólnego tematu jakim jest zarządzanie projektami. Spotkania zostały podzielone na trzy rodzaje, ze względu na ich częstotliwość i charakter.

Głównym wydarzeniem jest Kongres. Jest on podsumowaniem największych i najciekawszych osiągnięć projektowych minionego roku. Kongres podkreśla zagadnienia i obszary, które będą zgłębiane w przyszłym cyklu spotkań. Finałem spotkania jest zazwyczaj wieczór integracyjny.

W ciągu roku prowadzone są spotkania tematyczne. Seminaria to kwartalne spotkania poświęcone konkretnemu zagadnieniu czy problemowi. Występuje na nim zawsze ekspert merytoryczny wprowadzający do tematu spotkania. Dalszą częścią spotkania jest prezentacja studium przypadku na podstawie projektu wykonanego przez Organizację z Pomorza.

Dużo miejsca w całym cyklu spotkań zajmują spotkania networkingowe. Dzięki tej prostej i otwartej formule poznajemy się i integrujemy. Głównym celem spotkań jest przede wszystkim dzielenie się przemyśleniami i doświadczeniami z przeprowadzonych projektów. Spotkania odbywają się w różnych miejscach, dzięki temu promują Organizacje i osoby zaangażowane w kluczowych projektach.

Wyniki pracy w 2011/2012 roku pokazują, że dzięki naszej wspólnej działalności na Pomorzu powstaje silna społeczność Project Managerów.
Ważne: w naszym serwisie wykorzystujemy pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić poprawne działanie witryny.